Nové výzvy i pro Slovácko: zavrť se, zaber či otevři oči

Jižní Morava z jiného úhlu. To je motto, které bude marketingově stěžejní pro Centrálu cestovního ruchu - Jižní Morava a také Slovácko bude mít možnost v nové komunikační strategii pomoci svým atraktivitám. Turistická asociace Slovácko doporučila centrále vhodné cíle. Centrála výsledek prezentovala při tiskové konferenci v Brně 11.4.2019.

„Šest hlavních okruhů zaměřených na tradiční témata (sportovní aktivity, přírodní zajímavosti, historie, gastronomie, folklor a řemesla, krajina) zastupují originální výzvy: Zaber, Otevři oči, Poznej víc, Okoštuj, Spusť se, Zavrť se. Tyto okruhy budou naplňovat jednotlivá témata a aktivity napříč celým regionem a upozorní na méně známé cíle,“ uvedl mluvčí centrály Pavel Růžička při tiskové konferenci.

Slovácko v první řadě budou reprezentovat Cykloresort Strážnicko (výzva Zaber), Moravské Toskánsko a pestrá nabídka rozhleden (výzva Otevři oči) či folklorní festivaly (výzva Zavrť se). Dalším se šance se nabízí.

„V rámci výzvy Okoštuj chceme jižní Moravu propagovat nejen jako kraj vína, ale i kraj piva. Množství minipivovarů je například na Znojemsku či na Slovácku. Výzva Zavrť se platí i pro tradiční řemesla, kde je velmi aktivní skanzen ve Strážnici,“ uvedl Pavel Růžička.

V online propagaci pak centrála nabízí pomoc při propagaci větších akcí, které tematicky spadají do vybraných výzev. To bude úkol pro destinační společnosti, tedy i Turistickou asociaci Slovácko.

Chcete s námi spolupracovat?
Obraťte se na nás


  • Turistická asociace Slovácko, z.s.
  • Masarykovo náměstí 115/27
    695 01 Hodonín
  • Ing. Josef Smetana – předseda
  • +420 777 328 052
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Zdeněk Šmýd – manažer
  • +420 775 004 523
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Čtěte náš newsletter


Dokumenty

Title

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.