Web nabízí celé Slovácko jako na dlani. Může prezentovat i vaši akci

Úplně nový, konečně responzivní, moderní a plný informací o celém Slovácku je turistický portál www.slovacko.cz, který se dočkal po dlouhých letech rekonstrukce. Prezentuje už na tři stovky zajímavostí, které lze v regionu navštívit a přibližně šest set ubytovatelů či gastro zařízení. Největší zájem je ale na webu o akce. Jejich široká nabídka zahrnuje skutečně celý region od Lanžhota přes Hodonín nebo Ždánice až po Uherský Brod či Bojkovice.
Portál je především otevřený všem a na jeho podobě spolupracuje kdokoliv kdo má zájem a chuť něco prezentovat. Pořádáte zajímavou akci? Nepotřebujete se nikoho ptát, žádat povolení nebo přístupové heslo. Stačí zmáčknout na webu tlačítko VLOŽIT NA WEB a tam vyplnit online formulář s daty o akci. Administrátoři ji zkontrolují a zveřejní. Totéž platí o zajímavých cílech. Provozujete naučnou stezku, nabízíte zajímavé zážitky turistům, přebudováváte starý domek na malé muzeum? Vyplňte online formulář a budete součástí webu, který nabízí komplexní nabídku nejen turistům, ale i místním, kteří na internetové stránky chodí hledat tipy na výlety. Akce či turistické cíle návštěvníci webu jednoduše mohou filtrovat podle data konání, místa i tématu.
Web provozují společně destinační společnosti Turistická asociace Slovácko a Region Slovácko. Jeho rozsáhlá rekonstrukce se podařila díky společnému projektu s podporou Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Chcete s námi spolupracovat?
Obraťte se na nás


  • Turistická asociace Slovácko, z.s.
  • Masarykovo náměstí 115/27
    695 01 Hodonín
  • Ing. Josef Smetana – předseda
  • +420 777 328 052
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Zdeněk Šmýd – manažer
  • +420 775 004 523
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Čtěte náš newsletter


Dokumenty

Title

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.